• Konkurs Zachowaj Trzeźwy Umysł – Szczęście

• W dniu 18.06.2021r. został rozstrzygnięty konkurs profilaktyczny, plastyczny pod tytułem „Zachowaj Trzeźwy Umysł”- Szczęście. Zadaniem uczestnika było wykonanie pracy plastycznej, która pokaże szczęśliwą chwilę, dzień lub jak autor pracy wyobraża sobie szczęśliwe życie.

Komisja wybrała 8 prac, które szczególnie zwróciły uwagę odbiorców oraz były zgodne z tematem:

1. Kalina Gumbis kl. VIIb
            2. Julia Siemaszko kl. VIIa
            3. Mateusz Komisarczyk kl. VIIa

Wyróżnienia :

• Amelia Mazur „0”
            • Zuzanna Szereszewicz kl. VI
            • Aleksandra Paprocka kl. VIIb
            • Aleksandra Kubińska kl. II
            • Zuzanna Kubińska kl. VI

Gratulujemy zwycięzcom!!! Nagrody sfinansowane zostały przez MGKPiRPA w Dębnie i  zostaną wręczone podczas zakończenia roku szkolnego.

Pedagog szkolny mgr Sylwia Urbaniak

• SUKCESY w II GMINNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

• Z uwagi na to, że obecny czas nie sprzyja spotkaniom w większym gronie, dlatego II Edycja Gminnego Konkursu Pięknego organizowana przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Arkadego Fiedlera w Dębnie uzyskała inny wymiar. W tym roku uczestnicy konkursu występowali on-line oraz przygotowywali hasła i plakaty zachęcające do czytania. Ze szkół naszej gminy wzięło udział 26 uczestników.

I miejsce w kategorii klas I zajęła Sara Bednarczuk.

Wyróżnienie otrzymał również uczeń klasy III  Karol Srokowski.

Gratulujemy sukcesów.

Wychowawczynie klas : I i III

• Sukces w konkursie EKOLOGICZNA MASKOTKA

• Uczeń klasy II Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Sarbinowie - Bartłomiej Prucnal, kolejny raz w tym roku szkolnym zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym. Tym razem był to konkurs organizowany przez firmę BPOWER FOTOWOLTAIKA z siedzibą w Szczecinie pt. „Ekologiczna Maskotka”. Skierowany był on do uczniów klas 1 - 3 szkół województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego i miał na celu promowanie ekologicznego myślenia wśród dzieci. Bartłomiej wykonał oryginalny projekt ekologicznej maskotki, który został wyróżniony ze względu na kreatywność oraz kolorystykę ekologiczną. Cenne nagrody zostały wręczone przez przedstawicieli firmy osobiście uczniowi 31 maja 2021 roku w naszej szkole i sprawiły nagrodzonemu wiele radości. Serdecznie gratulujemy Bartkowi sukcesu i życzymy następnych, fascynujących wyzwań plastycznych!

Wychowawczyni  Izabela Radziszewska - Własak

• Szkolny konkurs "Przeczytałem - namalowałem"

• W ramach projektu Wkręceni w czytanie uczniowie klas VI-VIIb wykonali projekt okładki do przeczytanych książek pod tytułem: Przeczytałem- namalowałem. Z wielu projektów komisja wyłoniła trzy najlepsze prace :

I miejsce – Julia Siemaszko kl. VIIa

II miejsce – Konrad Kaczor kl. VI

III miejsce – Konrad Bójko kl. VI

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy zwycięzcom.

Organizator: mgr Sylwia Urbaniak