• SUKCES FOTOGRAFICZNY PRZYRODNIKÓW

• W dniu 18 września 2021 roku podczas XIX Spotkań Przyrodników w Mostnie zostały wręczone nagrody i dyplomy uczestnikom Gminnego Konkursu Fotograficznego „Ptaki w naturalnym środowisku”. Na konkurs w czerwcu 2021 roku wpłynęło aż 116 zdjęć ze szkół gminy Dębno, a wśród nagrodzonych prac były fotografie wykonane przez uczniów naszej szkoły.

W kategorii klas I – III szkół podstawowych wyróżnienie otrzymał Alan Bysiński z klasy trzeciej, a III miejsce zdobyła Wiktoria Miąsko z klasy czwartej.

Natomiast w kategorii klas IV- VIII szkół podstawowych II miejsce zajął Karol Mucha z klasy piątej.

Serdecznie gratuluję i życzę kolejnych sukcesów !

Opiekun LOP: Izabela Radziszewska – Własak